Fall Future Games Trials - East (Invite Only) 11.4.17

Name State School Class Pos Commitment
Spencer Andrzejewski MI Brighton 2021 RHP
Jamari Baker MI Plymouth 2020 2B
Terrance Binion MI Lamphere, Madison Heights 2020 3B Henry Ford JC
Lance Blaszak MI Saline 2020 RHP Northwood University
Aiden Brushaber MI Flushing 2021 SS
Marcus Bugeja MI Plymouth 2021 LHP Concordia University (MI)
Owen Carapellotti MI U of D Jesuit 2021 C Georgetown
Marc Carney MI Milford High 2020 C
Smith Casper MI Brother Rice 2020 SS Davenport University
Ciaran Caughey MI Orchard Lake Saint Marys 2022 RHP Kent State
Drew Cavanaugh FL IMG Academy 2020 C Eastern FL State College
AJ Craven MI Hartland 2020 RHP Concordia University (MI)
Camden Daniels MI Saline 2020 C
Daniel Del Otero MI Lake Orion 2019 C
Dave DesMarais MI Brother Rice High School 2020 OF
Clay Emeigh MI North Farmington 2022 SS Palm Beach State College
Gavin Fabbri MI Romeo 2020 OF
Adam Fisher MI Reese High School 2019 SS Adrian College
Jeremy Flattery MI Dakota 2020 RHP Lawrence Tech
Alexander Forry MI Livonia Franklin 2020 RHP Eastern Michigan
Mikey Gall MI St. Mary's Prep 2020 RHP Saginaw Valley State
Kenneth Germain MI Bishop Foley Catholic 2020 3B
Will Goebel MI L'anse Creuse 2020 LHP Lansing CC
Steven Grigereit MI Milford H.S. 2020 1B
Gregory Guzik II MI Dakota 2021 3B Central Michigan
Mitchell Howell MI Lake Orion 2020 2B
Jake Jekielek MI Sterling Heights Stevenson 2020 RHP Northwood University
Cameron Jones MI North Farmington 2020 LHP Alma College
Jack Katz MI Berkley 2020 RHP
Jake Keaser MI Orchard Lake St. Marys Prep 2021 RHP Michigan
Kurt Kessen MI Utica 2020 C
Connor Krzywiecki MI Detroit Catholic Central 2020 SS
Alexander Liakos MI HH Dow 2021 SS
Cameron Mallegg MI Grosse Pointe South 2020 OF Butler
Joe Martin MI South Lyon 2021 1B St. Clair County CC
Ryan McClellan MI Lake Orion 2021 C
Matt McGann MI Sterling Heights Stevenson 2020 C Albion College
Spencer McMahan MI Anderson 2021 RHP
Michael Molokac MI Brother Rice 2020 LHP
Justin Mrlik MI Rochester Adams 2020 C
Luca Multhaupt MI Eisenhower 2021 OF Menlo College
Braden Mussat MI Bishop Foley Catholic 2020 SS Kalamazoo College
Noah Nelson MI Saline 2020 SS University of Chicago
Nick Olsen MI Livonia Stevenson 2020 OF Lawrence Tech
Austin Polk MI Renaissance 2019 RHP
Liam Pollock MI Bishop Foley Catholic 2020 OF Oakland
Ashton Potts MI Stevenson 2020 RHP Kellogg CC
Avain Rivera MI Dow 2020 OF Oakland
Hunter Rutt MI South Lyon 2020 RHP
Carter Schultz MI Sterling Heights Stevenson 2019 1B Northwestern Ohio
William Schultz MI Pinckney 2020 1B
Zachary Simmons MI Flat Rock 2021 C Kalamazoo College
Noah Simms MI Sterling Heights Stevenson 2020 OF
Jayden Smith MI Early College Alliance - Ypsilanti 2021 OF
Trevor Smith MI Clio 2021 OF
Andre Spivey II MI U of D Jesuit 2020 OF
Ty Stepek MI Walled Lake Northern 2022 C Grand Valley State
Kristofer Stojanovski MI Northville 2020 OF Kalamazoo Valley CC
Matthew Strand GA North Gwinnett 2021 C Samford
Ian Szakacs MI Walled Lake Northern 2020 OF
Cameron Terrill MI Brother Rice 2020 SS
Cal Thompson MI Saline 2021 3B
Tyler Usher MI Mattawan 2018 2B Adrian College
Andrew Van Heck MI Lake Orion 2020 OF Western Michigan
Joe Wade MI Ann Arbor Huron 2020 RHP Kalamazoo College
Nathan Waligora MI Livonia Stevenson 2020 RHP Hillsdale College
Gavin West MI Truman high School 2020 RHP
Bryce Wetzel MI Portage Northern 2021 RHP
Fletcher Whitley MI Saline 2021 LHP Tennessee