Foundation Sports Scout Day

Name State School Class Pos Commitment
Brett Andrews Jr GA Parkview 2024 C
Riley Austin AL Auburn 2021 C Southern Union State CC
Ryan Austin AL Auburn 2021 1B Southern Union State CC
Isaac Barnes SC Walhalla 2022 OF
Gerald Barnes Jr GA The Campus 2021 2B
Jimbo Batchelor GA Trinity Christian 2022 OF Miami (OH)
Carson Beach GA Trinity Christian 2022 RHP
Tyler Beck GA McIntosh 2024 RHP
Mason Bordeaux GA East Coweta 2023 OF
Michael Bray GA Woodland 2020 3B
Johnny Calhoun GA Dutchtown 2021 2B
Zachary Carlton GA East Coweta 2021 SS
Chasin Cash GA Newnan 2022 3B Abraham Baldwin Agricultural JC
Greyson Colby GA Macentosh 2024 OF
Kyle Collins GA East Coweta 2023 1B
Daniel Connelly SC Greer 2022 1B
William Corn SC May River 2024 OF
Bennett Davis GA Newnan 2024 SS
Jackson Drugley GA Whitewater 2023 OF
Erik Ellison GA East Coweta 2021 OF
Bartley Ford GA CrossPointe 2023 OF
Arthur Fujimoto GA McIntosh 2023 RHP
Max Gosdin GA Trinity Christian 2022 1B
Matthew Haberman GA East Coweta 2023 C
Easton Harrison GA Northgate 2022 C
Daniel (Henry) Headrick GA East Coweta 2023 3B
Bennett Hill GA Whitewater 2021 OF
Kamal Hunt GA Mountain View 2024 OF
Inaki Hutchinson GA Effingham County 2022 3B
Marcus Johnson GA Woodland 2021 SS
Dylan Kinard GA Woodland 2020 1B Salem CC
Jonathan Little GA Sandy Creek 2022 SS Georgia
Kaden Long SC Seneca 2022 C
Hayden Lupton GA South Effingham 2023 RHP
Joshua Mack GA Fayette County 2023 SS
Andrew Martin GA Trinity Christian 2022 RHP East Georgia State JC
Caleb McDonald GA East Coweta 2022 C
Kyler McKeever VA Tuscarora High School 2024 OF
Garrett Miller GA Effingham County 2020 RHP Georgia Southern
John Monnin GA East Coweta 2022 C Abraham Baldwin Agricultural JC
Alex Morgan GA Newnan 2023 1B
Hunter Privett GA Newnan 2024 C
Camden Raynor GA McIntosh 2022 SS
Jevious Reynolds GA Fayette County 2021 C
James Riley GA Ola 2023 2B
Ethan Russo SC Hilton Head 2024 1B
Charlie Sauls SC Patrick Henry Academy 2023 RHP
Andrew Scott GA Starr's Mill 2023 RHP
Mikiah Scott GA Jonesboro 2024 OF
Zuri Scott GA McIntosh 2024 1B
Cameron Snell GA Eagle Landing Christian 2021 OF
Austin Stephens SC West-Oak 2021 RHP
Tae Stroud GA Eagles Landing Christian 2021 OF South Carolina-Salkehatchie JC
Timothy Taliercio GA Northgate 2022 2B
Jacob Todd GA Pinewood Christian academy 2020 1B
Gavin Underwood GA Jenkins County 2023 C
Hunter Watson GA Hampton 2021 3B East Georgia State JC
Walker Watson GA Hampton 2023 RHP
Cameron Webb GA White Water 2020 SS
Tanner Webb GA White Water 2023 SS
Connell White GA Heard County 2023 RHP
Donovan Williams GA Eagles Landing 2021 C
DeSean "DJ" Williams Jr GA Anointed Minds Preparatory 2021 OF
Jacob Woods GA McIntosh 2020 OF
Gavin Youngblood GA Newnan 2024 1B